V CISAROVE laboratóriu dostávajú priestor spolupráce a projekty, ktoré správne fungujú v symbióze s našim vizuálnym jazykom.

Návrh ocenení pre slávnostné odovzdávanie cien spoločnosti NN Slovensko za výsledky roku 2023.

Jedinečná autorská grafika, ktorá vznikla pri príležitosti redizajnu identity obchodných domov Prior Stred.

Spojenie, ktoré ladí. Z výzvy napokon vzišla 3D mašinéria dokresľujúca fasádu recepcie spoločnosti YIT.

Cisarove a spoločnosť Julius Meinl prinášajú unikátne prepojenie sveta kávy s dominantami Slovenska a vybrané prvky dáva do nových kontextov.

Pri príležitosti Town Hall meetingu spoločnosti NN Slovensko sme mali možnosť vytvoriť na mieru šitú grafickú adaptáciu budovy Prírodovedného múzea SNM.

Koncept, ktorý sme pripravili v spolupráci s Alto Real Estate obsahuje okrem 100ks limitovaných grafík aj toolkit aplikovania grafiky na korporátne materiály spoločnosti.

Pri príležitosti spoločnej roadshow poisťovne NN a Partners group SK sme pripravili limitovanú sériu printov s odkazom na miesta konania udalosti.

Grafika vytvorená na mieru pre developerský projekt Nová Dunajská v Bratislave, na ktorom má architektonickú zásluhu Peter Jurkovič.

Exkluzívna White kolekcia vytvorená pre klienta Golf - Trnava pri príležitosti 10. výročia. Grafika vychádza v náklade 50ks. Formát A3. Na eshope cisarove.sk nepredajná.

Na mieru pripravená grafika pre recepciu coworkingu MyHive v Bratislave nadväzujúca na triptych "Mosty" z pôvodnej kolekcie.